TG Lift tegutseb aastast 2011. Meie peamised tootegrupid laokaubana on terastrossid, tõstevahendid (lint-tropid, kett-tropid, seeklid,trossilukud,tõstetalid, kerged elektrilised telfrid, tõstemagnetid, lehtmetalli-haaratsid jms.), lastikinnitusvahendid (koormarihmad,keevitatavad kinnituspunktid, kinnitusketid jm.).

2017 aastal investeerisime trosstroppide toomisse, ostes 2 suure jõudlusega hüdropressi – 150-tonnise ja 600-tonnisse. Kokku omame 2022. aasta lõpu seisuga 5-te erineva võimsusega spetsiaalpressi, mis annab meile piisava paindlikuse tootmaks erineva otstarbega silmustega trosse alates diameetris 2mm kuni diameetrini 44mm ja seda nii tõstetöödeks kui kinnitamiseks, mingite asjade turvamiseks jne. Trosside müük ja töötlemine spetsiaaltoodeteks on saanud aja jooksul ka meie üheks peamistest tegevussuundadest. Toodetele teeme nõuetele vastavuseks pistelist kontrolli, mis tähendab purustavate tõmbetestide tegemist oma koostööpartnerite laborites. Pressimiseks kasutatav tehnoloogia tagab garanteeritud katkemistugevused ja vastavuse CE-nõuetele.

Igapäevaselt töötame mitmete partneritega ka pikaajaliste individuaalkokkulepete alusel – arendame projektitooteid (tõstekahvlid, traaversid, tõsterakised jne) ning aitame neid toota või valmis ehitada. Usalduskokkuleppe korras hoiame kindlatele partneritele ka just neile vajalikku laoseisu. Meie tööfilosoofia peamisteks alusteks on kiirus, paindlikus ja partneri või kliendi probleemidele pühendumine.

Küsimustele vastuste leidmisse ja võimalike probleemide lahendamisse suhtume loovalt ning kliente soosivalt. Lisaks projekti- ja laomüügile ning tross-troppide tootmisele tegeleme veel käsi- ja kett-talide ning tõstetroppide kontrollimise ja katsetamisega.

TG Lift teeb toodete hankimisel reeglina koostööd juhtivate Euroopa tootjate- ja jällemüüjatega, mis tagab kontrollitud ja kõrge kvaliteedi, hea tarnekiiruse ning konkurentsivõimelised hinnad. Samuti omame häid kontakte ning tarnekanaleid Aasias, kaasa arvatud Jaapanis, kust tarnime kett-talisid ja teatud eritooteid. Meie meeskonna pikaajaline töökogemus tõste- ja lastikinnitusvahendite valdkonnas võimaldab pakkuda lahendusi enamikele tekkida võivatele vajadustele või probleemidele.

Võta julgelt ühendust, saada e-mail või helista!
Meeldivat koostööd soovides,

TG Lift OÜ
info@tglift.ee
51 57 966
52 95 634

tglift2

TG Lift taustapilt